Neden Qvac


QV-AC 20 yıla yakın ilaç sektöründe farklı bölümlerde edinilen tecrübeyi farklı sektörlerde ve alanlarda uygulamaya geçirmek, standartlar ve regulasyonların gerekliliklerini tam olarak karşılayacak şekilde hizmet vermek, müşteri beklentilerini en üst düzeyde yerine geirmek ve uygulama yaptığı çalışmalarda bilgi birikimini paylaşarak farkını hissettirmek, farkındalığı artırmak amacındadır.

Bu kapsamda Türkiye genelinde ve yurtdışında hizmet veren bir şirkettir.

Kurulduğu günden bugüne sürekli olarak ilerleme sağlayarak regulasyonlara uyum kapsamında ilaç sektörü başta olmak üzere biyoteknoloji, akredite laboratuvarlar, yazılım, otomasyon ve medikal alanlarda hizmet verdiği kapsamı genişletmektedir. 

Çalıştığı ve hizmet verdiği tüm firma ve kuruluşların hak ve menfaatlerini ön planda tutarak gizlilik çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmeyi başarmıştır. 

QV-AC Türkiye ve Avrupa' da belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda kalite yaklaşımı ve bilgi birikimlerinin paylaşılması doğrultusunda yapmış olduğu uygulamalar ve danışmanlık hizmetleriyle güçlü çözüm ortaklıkları kurarak müşteri beklentileri ve memnuniyetini aşmayı başarmıştır.

GMP, FDA, WHO, MHRA, 21CFR Part11, EU Annex, Eudralex, PIC/S, ISO 80002, ISO 13485, ISO17025, ISO 9001, EN/IEC 62304, IEEE gibi uluslararası regulasyonlara uyum ve tüm uygulamalı validasyon & kalifikasyon çalışmaları ile yanınızdayız..

 

Neden Qvac